“İntraoperatif ultrason, rezeksiyon tipini planlamak ve karaciğer parankim diseksiyonu sırasında cerrahın ellerini gerçek zamanlı olarak yönlendirmek için gereklidir. Bu, cerrahi tedavilerin etkinliği ve güvenliği ile ilgilidir. "

Guido Torzilli, MD, PhD, FACS, Ultrason Rehberli Karaciğer Cerrahisi, bir Atlas, 2014

Esaote, cerrahi prosedürlerin performansını en üst düzeye çıkarmak için eksiksiz bir ultrason sistemleri ve yenilikçi T-şekilli intraoperatif problar sunar.

iot342IOT342: Bir cerrah tarafından cerrahlar için tasarlanmış bir prob

Esaote, maksimum uzamsal çözünürlüğü ve en yüksek görüntü derinliğini elde etmek için yeni malzemeler ve yöntemlerle geliştirilmiş yeni nesil ultrason probları olan iQprobları tasarladı. Yeni iQprobes'in performansı, yeni appleprobe tasarım konseptiyle birleştiğinde, doktorların son derece konforlu ve ergonomik muayeneler yapmasına olanak tanır. Bu teknoloji ve tasarım konsepti, Esaote'nin, sıkıştırma manevrası gerçekleştirmek için uygun Tp-View genişletilmiş görüş alanı, daha geniş frekans aralığı, kompakt profil ve ergonomik tutuş özelliğine sahip yeni bir intra-operatif T probu olan IOT342'yi geliştirmesine yol açtı. Cerrahlar için tasarlanmış bir araştırma.

 

cerrahi-karaciger

IOT342, CnTI ™ (Contrast Tuning Imaging) ve ElaXto (Elastosonography) gibi gelişmiş uygulamaları kullanırken hem yüzeysel hem de derin karaciğer dokusunun her bölümünü keşfetmeyi sağlayan yeni geniş frekans bantlı probudur. IOT342, temas yüzeyine kıyasla gelişmiş bir tarama planına sahiptir ve konveks problardan daha stabildir. Boyutu ve ergonomik tasarımı, sıkıştırma manevraları yapmaya uygundur, farklı tutma yöntemleri sunar ve çok dar alanlara ulaşılmasına izin verir.

Yenilikçi T-şekilli intra-operatif prob IOT342 şunları sunar:

  • Yüksek kaliteli B Modu görüntüleme
  • Yüksek hassasiyetli Renkli Doppler ve XFlow
  • ElaXto doku esnekliğini değerlendirmek için
  • Kontrastlı muayeneler gerçekleştirmek için CnTI ™
  •  

IOT Probu aynı zamanda yeni, devrim niteliğindeki bir cerrahi karaciğer yaklaşımı dahilinde cerrahi manevralara rehberlik eden bir araçtır.

Klinik Hedefler:

  • Lezyonların tespiti, lokalizasyonu ve karakterizasyonu
  • Vasküler yolun haritalanması
  • En uygun cerrahi yaklaşımın planlanması

iot

Ameliyatı daha kolay ve etkili hale getirmek: Görselleştirin, Karakterize Edin ve Planlayın!

ameliyat

TEI ™ , XView ve MView, özellikle intraoperatif ortamda işaretlenebilen benek gürültüsünü ve artefaktları azaltarak görüntü kalitesini iyileştirir.

İndir