• Kardiyoloji

Esaote'nin ekokardiyografi sistemlerinin tümü, konsollu cihazlardan üstün performanslı taşınabilir cihazlara kadar geniş bir ürün yelpazesi içerir. Kardiyoloji için spesifik olarak geliştirilmiş "EasyMode" "EasyColor"   özellikleriyle MyLab™X8, MyLab™X75, MyLab™Omega cihazlarımızdaki "Immediate Doppler Optimization" kullanarak Doppler uygulamalarında kusursuz teşhis ve üstünlük sağlanmaktadır.

Daha fazlası için MyLab™X75 broşürümüze göz atabilirsiniz.   

iQProbe ve Single Crystal Probe teknolojileri ve gelişmiş teşhis algoritmaları (AI) ile, Kardiyoloji uygulamalarında yüksek rezolüsyon ve ultra net ayrıntılı görüntüler elde edilmektedir.    

Yapay Zeka ve Esaote Zero-click teknojisi destekli "Automatic Optimization Tool" sayesinde MyLab™X75 CV ile mükemmeli yakalayın. 

Ayrıca MyLab™Desk ile Kardiyak muayenelerinizi çevrimdışı olarak inceleyip "Esaote Augmented Insight™" ile geliştirilmiş diğer quantification araçlarından da yararlanarak en mükemmel sonucu elde edebilirsiniz.

*CV Edition  MyLab™X75 dışında, MyLab™X8 ve MyLab™X8 eXP modellerinde mevcuttur.

 The role of Artificial Intelligence in the Echocardiography workflow


MyLab™Platform

MyLabX9 ile sonsuz ufuklara açılıyoruz 

Güçlü ve yenilikçi MyLabX9, en üst düzey görüntü kalitesi ve sınırsız ufukları keşfi ile 
Esaote'nin yeni Ultra X platformuna yerleştirdiği teknoloji harikasıdır. 

Kardiyoloji

Özel olarak Kardiyoloji için geliştirilmiş Akıllı İşleme teknolojisi ile teşhis için görüntü kalitesini artırır. Yapay Zeka ile çözümleme yaparak anlık ihtiyaçlarınıza mükemmel yanıt verir.

Girişimsel İşlemler

MyLab X9 Füzyon ve Virtual Navigation gibi gelişmiş teknolojileriyle, en zorlu girişimsel prosedürlere en iyi görüntü kalitesi ile rehberlik eder. 

Meme Görüntüleme

Esaote, lezyonların tespiti, karakterizasyonu ve takibine yardımcı olmak konusunda eşsiz bir Meme Görüntüleme paketi sunmaktadır.  Benzersiz BreastNavTM MRI özelliği ile Meme MR ve Füzyon görüntüleme birlikte kullanılmaktadır. 

Yüzeyel Görüntüleme

Esaote, MyLab X9 ile MSK, Romatoloji ve Spor hekimliğinde eşi benzeri görülmemiş kalite sunar. 25 MHz'e varan yüksek frekanslı probları, QPack ile vaskülarizasyon seviyesi ölçümü ve QElaXto ile doku sertliğinin değerlendirilmesini özel teknolojileri ile desteklemektedir. 

MyLab™X9

  

Akıllı Mimari ve Aktif Teknoloji 

Yeni 64-bit Akıllı Mimari ve gelişmiş GPU hesaplama yetenekleri sayesinde, tüm çalışma koşullarında verimliliği maksimize eder. Aktif teknoloji ile entegre edilmiş çekirdek, IQ Prob teknolojisi ile birleştirilerek eşsiz bir performans için akıllı odaklama ve renk ölçüm sürecini sağlar.
Teknoloji harikası smART işlemcisi ve geliştirilmiş XView, MView ve icon Speed ayarları ile anında görüntü kalitesini arttırmaktadır. 
Bilgilendirici İş Akışı: eScan, eDoppler, Auto OB(Otomatik Obstetrik ölçüm) ve Zero-Click teknolojileri klinik deneyiminizi arttırmanıza yardımcı olur. 
EasyMode ve EasyColor görüntü optimizasyonları ile zamanı en iyi şekilde kullanır, parametrelere daha az, hastalara çok daha fazla odaklanırsınız.

Daha fazlası için

 

MyLab™X8 Platform

Performant system which offers comfort and a high level of information in a wide range of applications.

  

Yeni MyLab™X8, son teknoloji full-screen modlu 21.5" High Definition LCD monitörü, kullanım kolaylığı sağlayan dokunmatik ekranı, akıllı Stand-by özelliği, Zero-Click otomasyon fonksiyonu, hızlı açılma süresi ve yeni ergonomik tasarımıyla ortaya çıkmaktadır.

İhtiyaçlarınıza en uygun şekilde tasarlanmış, sezgisel kullanıcı arayüzü ve gelişmiş klinik özellikleri ile muazzam sonuçlar elde etmenize olanak tanır. MyLab™X8 ve MyLab™X8 eXP ultrason sistemleri, yeni, yüksek standartlarda bir ultrason deneyimi sunar.

Daha fazlası için ►

 

MyLab™X75

 MyLab™X75 olağanüstü netlikte ultrason görüntüleri sunar. Ayrıntılı gösterim ve tarama akıcılığı, Genel Görüntüleme, Kardiyovasküler, Kadın Sağlığı ve Paylaşımlı Hizmet alanındaki tüm uygulamalarda mükemmel muayene kalitesini garanti eder. MyLab™X75 üzerindeki optimizasyon yazılımıyla, günlük üretkenliği artırırken, daha fazla sayıda hasta taramasına olanak tanır. Akıllı ergonomi ve cihazın sessizliği, klinik ortamdaki hastalara da konfor sağlar.

Yatırım karşılığında aldığınız verimi en üst düzeye çıkarırken MyLab™X75 tarafından sağlanan gelişmiş teknolojilerden yararlanın.

 

Discover more 

 

MyLabX7

  Esaote'nin yeni MyLab ™ X7 teknolojisi, her ihtiyacı karşılayan üstün sezgisel ve ergonomik kullanımı sayesinde daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilir kararlar almanızı sağlar. 25 MHZ Problarıyla, (PA) Single Crystal array teknolojisi, Elastosonography ve OB & CV Otomatik Hesaplama özellikleriyle, mükemmel görüntü kalitesi, optimum düzeyde rahat kullanımı ve Zero-Click  otomasyon işlevleri sayesinde daha hızlı sonuçlar elde edilmektedir.

IPS teknolojili LED monitör ile ayrıntılar daha önce hiç olmadığı kadar görülebilirken, yüksek hassasiyet ve uzaysal çözünürlüğe sahip gelişmiş hemodinamik değerlendirme, zor durumlarda bile sorunsuz ve daha güvenli değerlendirmeler yapmanızı sağlar.

 

  MyLab™X7 Verimliliğin Ötesinde Ultrason Görüntüleme

Esaote'nin yeni MyLab™X7 teknolojisi, her ihtiyacı karşılayan son derece sezgisel ve ergonomik kullanımı sayesinde daha iyi, daha hızlı ve daha güvenilir kararlar almanızı sağlar. Olağanüstü görüntü kalitesi, optimum düzeyde kolay kullanımı ve Zero-Click  otomasyon işlevleri sayesinde önemli ölçüde daha hızlı sonuçlar veren esnek, çevreci ve hareketli bir sistemden yararlanın. IPS teknolojili LED monitör ile ayrıntılar daha önce hiç olmadığı kadar görülebilirken, yüksek hassasiyet ve uzaysal çözünürlüğe sahip gelişmiş hemodinamik değerlendirme, zor durumlarda bile sorunsuz ve daha güvenli değerlendirmeler yapmanızı sağlar.

 

MyLab™Omega

MyLab™Omega, yenilikçi ve ergonomik bir tasarıma sahip yüksek kaliteli, taşınabilir, çok disiplinli bir ultrason ünitesidir. Yerleşik çift konektörü (taşıma sehpası ile 4 konektör seçeneği) sayesinde olağanüstü çevik, dönen ve eğilebilir monitöre sahiptir. Ek olarak benzersiz yerleşik dokunmatik ekran ile son derece esneklik sunar.

Kalite, Çok Yönlülük ve Değerkalite

Yenilikçi yerleşik teknolojiler, gelişmiş zero-click otomasyon araçlarını içerir. Bu tür bir yenilik, ultrason sistemine, kullanılabilirliği hızlandırmak ve teşhis verimliliğini artırmak için temel unsurlar sağlar.

Yeni bir işlemci üzerinde geliştirilen ve Windows™10 yazılımı ile çalışabilen bu sistem, yeni doğruluk, kalite, çok yönlülük ve değer seviyeleri sunar.

  • Hızlı ve kolay
  • Zero-Click Otomasyonu
  • Çoklu Bağlantı
  • Eksiksiz Gelişmiş Klinik Araçlar
  • İki Soketli Konnektör
  • Dönebilen 15,6” Monitör
  • Dokunmatik ekran

 

MyLabOmega eXP delivers premium performances with cutting-edge components, enhancing your ultrasound examination experience thanks to an intuitive workflow supported by dedicated AI tools and outstanding imaging, in a compact, powerful device. Thanks to their extended connectivity functions, MyLab™Omega eXP and MyLab™Omega eXP CV Edition became a new standard for portable ultrasounds in a modern healthcare system, boosting advanced imaging in motion