• Girişimsel Radyoloji

Girişimsel Ultrason Çözümleri

0° Biyopsi için Özel Prob ve Perkütan Prosedür

Kesin ve doğru biyopsiler ve perkütan girişimsel prosedürler gerçekleştirmek için; iğne kılavuzu ile görüntü kalitesinin mümkün olan en yüksek seviyede olması sağlanır. Bu durumda prob teknolojileri önemli bir rol oynar. Esaote'nin MyLab serisi Ultrasonlarına bağlanan gelişmiş teknolojilerin yanı sıra biyopsi ve perkütan müdahale için ayrılmış SI2C41 iQprobe ile birlikte mümkün olan en yüksek seviyeyi oluşturur. Kendinden emin, rahat teşhis ve müdahale için günümüzde ergonomi, görüntü ve doppler kalitesi ile mümkündür.

SI2C41 iQprobe, appleprobe ergonomisi ile hafif ve rahat tutuşa sahiptir. Uzun girişimsel seans süreçlerinde oluşabilecek fiziksel stresi minimum düzeye indirgemektedir.

radyoloji

Biyopsi ve perkütan girişimsel prosedürler için ayrılmış SI2C41 iQprobe:biyopsi-ve-perkütan

  • Özel biyopsi açısı: 0° - 5° - 15°
  • Üstün görüntü ve doppler kalitesi
  • Kontrast görüntüleme
  • Gerçek zamanlı sanal biyopsi
  • Virtual Navigator: gerçek zamanlı füzyon görüntüleme

SI2C41 Girişimsel Prob

Sanal Biyopsi

Sanal Biyopsi, ultrason ile gerçek zamanlı biyopsi prosedürleri ve perkütan ablasyonlar sırasında güveni artırır. Gerçek iğne, doğrudan gerçek zamanlı ultrason görüntüsünde sanal iğne gösterimi ile vurgulanır; düzlem dışı ve hedefe giden düzlem renkli hedefler ile gösterilir. İğne yolu ile, damar yapılarından kaçınmak için hedeflenen yerleştirme düzlemini önceden planlayarak gerçek iğnenin yolunu görselleştirilir.

sanal-biyopsi

iot-342

IOT342: Cerrah Tarafından, Cerrahlar İçin Tasarlanmış Bir Prob

Esaote, maksimum uzaysal çözünürlüğü ve yüksek görüntü kalitesini elde etmek için gelişmiş malzemeler ve yöntemlerle oluşturulmuş yeni nesil ultrason probları olan iQ probları tasarladı. Yeni iQ probların performansı ve appleprobe tasarım konseptiyle birleştiğinde, doktorların son derece konforlu ve ergonomik muayeneler yapmasına olanak tanır. Bu teknoloji ve tasarım konsepti, Esaote'nin, Tp-View ile genişletilmiş görüntü alanı, geniş frekans bant aralığı, kompakt profil ve ergonomik tutuş özelliğine sahip yeni intra-operatif T tipi IOT342 probu geliştirdi. 

 

 

cerrahi-karaciger-ultrasonu

Cerrahi Karaciğer Ultrasonunda Yüksek Performans

IOT342, CnTI™ (Esaote's Contrast Tuning Imaging) ve ElaXto (Esaote's Elastosonography) gibi gelişmiş uygulamaları kullanırken hem yüzeysel hem de karaciğerin derin yapılarını keşfetmeyi sağlayan geniş frekans bant aralığına sahip yeni probudur. IOT342, temas yüzeyine kıyasla gelişmiş bir tarama planına sahip ve konveks problardan daha stabildir. Boyutu ve ergonomik tasarımı, kompresyon manevraları yapmaya uygundur ve dar alanlara ulaşılmasına izin verir.