0 ° Özel Biyopsi Probu ve Perkütan Prosedür için Özel Prob

Kesin ve doğru Biyopsiler ve Perkütan Girişimsel Prosedürler gerçekleştirmek için, iğne kılavuzluğunun görüntü kalitesinin mümkün olan en yüksek seviyede olması gerekir. Prob teknolojileri önemli bir rol oynar. MyLab ™ Ultrason sistemlerine bağlanan gelişmiş teknolojilerin yanı sıra Biyopsi ve Perkütan İşlemler için SI2C41 iQprobe ile birlikte mümkün olan en yüksek seviyeyi oluşturur. Emin, kolay tanı ve müdahale için günümüzde ergonomi, Görüntü ve Doppler kalitesi mümkündür. SI2C41 iQprob hafiftir ve farklı rahat tutuşlara sahip uzun girişimsel seanslar için muhteşem appleprobe ergonomisine sahiptir.

Biyopsi ve Perkütan Girişimsel Prosedürler için ayrılmış SI2C41 iQprobe:

  • Özel biyopsi açısı: 0 ° - 5 ° - 15 °
  • Üstün Görüntü ve Doppler Kalitesi
  • Kontrast Görüntüleme
  • Gerçek Zamanlı Sanal Biyopsi
  • Virtual Navigator: Gerçek Zamanlı Füzyon Görüntüleme

biyopsi-perkütan
sı2c41SI2C41 Girişimsel Prob

Girişimsel Ultrasonda somut bir buluş.

 

 

Sanal Biyopsi

Sanal Biyopsi, Ultrason Gerçek zamanlı biyopsi prosedürleri ve perkütan ablasyonlar sırasında güveni artırır: Gerçek iğne, doğrudan Gerçek Zamanlı Ultrason görüntüsünde Sanal iğne gösterimi ile vurgulanır. Renkli hedefler de gösterilebilir. İğne yolu, damarlardan ve bazı yapılardan kaçınmak için erçek iğnenin yerleştirilmesinden önce en iyi yerleştirme yolunu önceden planlamak görselleştirmeyi kolaylaştırabilir.

sanal-biyopsi

ıot342IOT342: Bir Cerrah tarafından, cerrahlar için tasarlanmış bir prob

Esaote, maksimum uzaysal çözünürlüğü ve en yüksek görüntü derinliğini elde etmek için yeni yöntemlerle geliştirilmiş yeni nesil ultrason probları olan iQprobları tasarladı. Yeni iQ probların performansı ve appleprobe tasarım konseptiyle birleştiğinde, doktorların son derece konforlu ve ergonomik muayeneler yapmasına olanak tanır. Bu teknoloji ve tasarım konsepti, Esaote'nin, sıkıştırma manevrası gerçekleştirmek için uygun Tp-View ile genişletilmiş görüş alanı, daha geniş frekans aralığı, kompakt profil ve ergonomik tutuş özelliğine sahip yeni intra-operatif T probu olan IOT342'yi geliştirmesine yol açtı. Cerrahlar için tasarlanmış bir araştırma.

 

 

cerrahi-karacigerCerrahi Karaciğer Ultrasonunda en iyi performans

IOT342, CnTI ™ (Esaote's Contrast Tuning Imaging) ve ElaXto (Esaote Elastografi) gibi gelişmiş uygulamaları kullanırken, hem yüzeysel hem de daha derinde karaciğerin her bölümünü keşfetmeyi sağlayan yeni bir geniş bantlı multifrekans probudur . IOT342, temas yüzeyine kıyasla gelişmiş bir tarama planına sahiptir ve konveks problardan daha stabildir. Boyutu ve ergonomik tasarımı, sıkıştırma manevraları yapmaya uygundur, farklı teslim yöntemleri sunar ve çok dar alanlara ulaşılmasına izin verir.

afıs.        brosur

>> ERİŞİMİ EDİNİN VE SANAL NAVİGATÖR         Yeni Sanal Gezgini ve füzyon görüntülemeyi indirin [1.2 Mb - PDF]
UYGULAMASININ KEYFİNİ ÇIKARIN