Klinik İhtiyaç

Gelişmiş ultrason modelimizde, iş akışınıza ve uygulama alanınıza göre ultrason klavyesini özelleştirme olanağına ek olarak, iş akışını basitleştirmek ve steril koşullarda alanı optimize etmek için önemli klinik ihtiyaçlara uymak zorundadır. Bir "özel yapım" klavye ile birleştirilen ünitenin uzaktan kumandası, günlük klinik uygulamayı basitleştirecektir.

mylabMyLab Remote devrim niteliğindeki Esaote APP

MyLab Ultrason sisteminizi gerçek zamanlı olarak kontrol etmek için iPad ™ ve iPhone ™ cihazınızı kablosuz bir uzaktan kumandaya dönüştürür.

 

 

tablet-telefon

Tablet (sol) ve akıllı telefon (sağ) üzerinde MyLabRemote Uygulaması kurulumu

MyLabRemote, temel (Görüntüleme ve Doppler modaliteleri) ve gelişmiş özellikler (Elastosonography, CEUS, Fusion Imaging) için üst düzey MyLab Ultrason sisteminizin gerçek zamanlı yönetimini sağlar.

my-lab-remote

Bu yenilikçi uygulama, gerekli uygulamaya göre bir Kullanıcı Arayüzü özelleştirmesi aracılığıyla US sistemini gerçek zamanlı olarak doğru şekilde çalıştırmanıza olanak tanır:

  • Günlük klinik çalışmalarda Genel Amaçlı uygulama
  • Ameliyathane ve cerrahi departmanı (beyin cerrahisi dahil)
  • Cath lab (Eko görüntüsü için monitör ve ultrason sistemini uzaktan kumanda)
  • Fleboloji (alt uzuvlar)
  • Üroloji (transrektal)
  • Jinekoloji (endo)

MyLabRemote Kullanıcı Arayüzündeki sanal kontroller arasında geniş boşluk, kontrolörün kullanımının kolay olduğu anlamına gelir.

mylabremote

MyLabRemote, MyLab sisteminizdeki ve tam sistem sterilitesine ihtiyaç duyulan her ortamda temel ve gelişmiş işlevlerin gerçek zamanlı uzaktan yönetimi için güvenilir aracınızdır.