BreastNav ™: Gelişmiş Meme Ultrason Çözümü

Klinik İhtiyaç

Meme kanseri dünya çapında kadınlarda en çok teşhis edilen kanser türüdür. Mamografi ile tarama erken evre hastalığı tespit etmek ve önlem almak için önemli ölçüde etkilidir. Meme ultrasonu, mamografi ile birleştirildiğinde erken evre meme kanserini tespit etmek için oldukça önemlidir.

Yüksek risk grubu olan hastalarda kontrastlı MR görüntüleme ile hastalığın ileri evre teşhisi azalmaktadır.

klinik-ihtiyac

Yüksek riskli kadınlarda kontrastlı manyetik rezonans görüntüleme (MRI) ile tamamlayıcı tarama, geç evre hastalığı azaltır; kısaltılmış MRI protokolleri, maliyeti azaltabilir ve yoğun göğüsleri olan ortalama risk altındaki kadınlara erişilebilirliği artırabilir.

Klinik Çözümler

Modele uyarlanabilir bir algoritma üzerinde tasarlanan BreastNav TM çözümü, sanal bir model üzerinde hastanın memesinin gerçek şeklini ve morfolojisini temsil eder.

klinik-cozumler

  • HIZLI: İki tarama ile modeli ultrason ile gerçek zamanlı olarak 1: 1 korelasyon sağlamak için otomatik olarak meme şeklini uyarlar
  • KOLAY: BreastNav TM teknolojisi, probun taramalarını izleyebilir ve kaydedebilir, probun kapladığı alan hakkında görsel bir geri bildirim sağlar
  • KESİN: Şüpheli bir lezyon tespit edilirse, sanal bir hedefle işaretlenebilir ve bir 3D lokalizasyon oluşturma dahil olmak üzere hastanın ultrason çalışmasına kaydedilebilir.
  • EFEKTİF: BreastNav TM teknolojisi, takip sırasında, hedeflenen lezyonu hızlı bir şekilde yeniden konumlandırmak ve yeniden tanımlamak için daha önce kaydedilen hedefi, ultrason referans görüntüsünü ve ilgili sanal model prob konumunu gösterir.
  • COMPLETE: BreastNav TM özelliği, meme lezyonlarının eksiksiz bir analizi için microV, microE, ElaXto ve QElaXto 2D gibi diğer gelişmiş teknolojileri entegre edebilir.

breastnav                 breastnav

BreastNav ™ ile probun kapladığı alanın görsel geribildirimi     BreastNav ™ ile 3D lezyon lokalizasyonu

microe.              meme-lezyonu-takibi

BreastNav ™ ile birlikte mikro geliştirme teknolojisi microE     BreastNav ™ ile meme lezyonunun kolay takibi

breastnav-eşaxto             shearwave                                            

Elastografi ve meme lezyonlarının değerlendirilmesi             Shearwave elastografisi ve meme lezyonlarının değerlendirilmesi için BreastNav ™ ile birlikte QElaXto 2D

için BreastNav ™ ile ElaXto 

gorsel

  • BreastNav TM  İnce iğneli aspirasyon biyopsisi ve minimal invaziv meme biyopsisinde eş zamanlı olarak takip edilmesini sağlar ve ablasyon esnasında klinisyenin hedefe hızlı, kesin ve güvenli ulaşması için yardımcı olur. 
  • BreastNav sayesinde hedeflenen lezyon 3 boyutlu bir ortamda görselleştirilir ve klinisyen tedavi edilecek alan hakkında hızlı görsel bilgi almasına olanak sağlar.

biyopsi-ornekleri

Biyopsi sırasında 3 boyutlu biyopsi
prosedürü ile iğnenin ve probun eş
zamanlı takibi

 

 

 

 

brosur

>> Esaote Meme Ultrason Çözümleri Broşürünü İndirin [1.3 MB]