Üroloji; TRUS İçin Özel Çözümler

Prostat Ultrasonu İçin Hızlı Güvenilir Ve Etkili Teknikler 

İnvaziv teknikler son yıllarda hızlı bir şekilde artmıştır.

klinik-ihtiyac

En ilgi çeken ve gelecek vaat eden tekniklerden biri olan TRUS-MR görüntüleme navigasyon sistemi prostat biyopsisi için farklı ve gerçek zamanlı görüntüleme modalitelerinin birleştirilmesiyle ortaya çıkmıştır.

trus

TRUS eşliğinde biyopsi rastgele örnekleme için standat teknik kabul edilmektedir ve multiparametrik Prostat MR görüntüleme, tüm görüntüleme yöntemleri içinde en özgül ve hassas yöntemdir.

Ürolojide Prostat Navigasyon ve Füzyon Görüntüleme Çözümleri

Virtual Navigator, Esaote'nin gerçek zamanlı ultrason ile yan yana BT, MR ve PET'e izin veren füzyon görüntüleme teknolojisidir.

virtual-navigator

Virtual Navigator, farklı modalitelerin tüm avantajlarını alır ve klinisyene tanı, günlük uygulamalarda, girişimsel prosedürlerle araştırma ve rehberlik etmeyi amaçlayan gerçek zamanlı, düşük maliyetli ve radyasyon içermeyen bir seçenek sunmaktadır.

navigator

video

Esaote'nin Youtube Kanalındaki videoyu izleyin

Prostat prosedürleri için kademeli ızgara: planlama ve rehberlik

Esaote, CIVCO'nun çift kanatlı probu TRT33 ve Classic Stepper'ı kullanarak, trans-perineal yaklaşımla termal ablasyon gibi gelişmiş prosedürleri gerçekleştirme imkanı sunar.

  • Transdüser yerleşiminin hassas kontrolü
  • Doğru iğne yolu kontrolü ve doğrulaması
  • Üst kontrol, iğne yerleşimini iyileştirir

Bir biyopsi ızgarası görselleştirmesi, operatöre prostat kanserinin tespiti, hedeflenmesi ve tedavisi için doğru konumlandırma sağlamasında rehberlik edecektir. Gerçek zamanlı Esaote Fusion Imaging ile birlikte, kriyoterapi, radyofrekans, mikrodalga ve lazer ablasyonları sırasında kullanıcılara yardımcı olmak için özel bir ortam geliştirilmiştir.

Classic Stepper ile birlikte matris ızgarasının gerçek zamanlı görselleştirilmesine ek olarak, Virtual Navigator şunları sağlar:

  • Lezyon sınırlarının belirlenmesi ve lezyon hacminin hesaplanmış hesaplanması,
  • Beklenen nekrotik elipsin tanımı,
  • Çeşitli marka iğneler için iğne takip özelliği,
  • Numune tespiti ve 3D izleme,
  • Birden fazla kit ile hedefe yönelik biyopsi ve ablasyon prosedürleri
  • Biyopsi iğnesini 3 boyutlu veya başka herhangi bir harici cihazla izleme imkanı.

gercek-zamanli

Gerçek zamanlı ultrason ile ızgara düzeni - Sanal Navigatörde prostat prosedürleri için ızgara

sanal-navigator

Esaote'nin en son EVOlution yükseltme paketiyle artık mevcut olan benzersiz teknolojisi, multiparametrik MRI ve tamamen özelleştirilebilir örtüşme işlevi ile hem MRI hem de ABD'de bulunan ızgara düzeni ile birlikte gerçek zamanlı ultrason sayesinde ürolojide en gelişmiş füzyon görüntülemesini sağlar.

muayene

Ürolojide muayene ve müdahaleler için SİZE en iyi çözümleri sunmaya kararlıyız.

Bağlantılar